Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
property

Predaj Penzión Rankovce pri Herľanoch – v blízkosti sa plánuje aquapark (Čižatice)

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj Penzión plne pripravený na prevádzku v obci Rankovce pri Košiciach

V blízkosti cca 9 km (Čižatice) má vzniknúť aquapark – výhodná investícia pre apartmány – ideálna investícia.

Zdroj:

Možnosť spustenia okamžitej prevádzky. Neďaleko sa nachádza Herľanský gejzír.

 

Penzión je plne vybavený a zariadený. Je pripravený na okamžité otvorenie prevádzky. Môže slúžiť ako domov dôchodcov alebo ubytovňa na rôzne účely. Celková úžitková plocha priestorov je 542,55 m2.

 

Izby disponujú s WC a sprchou, TV, váľandy (2-3 ks), vlastným boilerom, skriňou. Prízemie je bezbariérové. Izby majú rozmery 18 až 20 m2.

Vybavenie interiéru: veľká spoločenská miestnosť s krbom a barom s vlastným vstupom z exteriéru, recepcia, kancelária, kompletne vybavená kuchyňa s výdajnými okienkami stravy, fínska sauna, relaxačná zóna, práčovňa, žehliareň, sušiareň, šatne pre personál, rôzne sklady, modlitebná miestnosť/kaplnka, technická miestnosť (vchod z exteriéru). Internet s WIFI v celom objekte. Plastové okná v celom objekte.

 

Vybavenie exteriéru: multifunkčné ihrisko s gumoasfaltovou úpravou povrchu, altánok, parkovisko na cca 10-15 vozidiel, prípadne 3 autobusy.

 

Pre personál penziónu je vyhradený vlastný vstup do objektu so šatňou, WC, sprchou a skladmi.

 

Objekt sa predáva s kompletným zariadením tak ako to vidno na fotografiách. Celý objekt je kompletne oplotený, má 5 m širokú vstupnú bránu. K pozemku je vlastná prístupová cesta z asfaltovej cesty verejných komunikácií. Pozemok je rovinatý, slnečný. Rozmery pozemku: 80 x 60 m.

 

IS: elektrina, vlastná studňa s úpravňou vody, vlastná betónová monolitická žumpa vybavená oceľovým poklopom, ústredne kúrenie – kotolňa na tuhé palivo, elektrické ohrievače vody.

 

Viac informácií Vám poskytneme telefonicky. Znalecký posudok poskytneme na vyžiadanie (celková technická hodnota stanovená znalcom v roku 2018 je 1.122.558,48,- eur).

 

Viac info a foto: na tomto webe

 

  • Účel: Predaj 
  • Ulica: 044 45 Rankovce, Slovensko 
  • Lokalita: Okres Košice 
  • Cena: 650.000,- € 
ID tejto nehnuteľnosti: 743
Kontakt: 0918804926Prajete si reagovať na nehnuteľnosť? Vyplňte, prosím, formulár nižšie