Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
property

Predaj dom 260 m2, 800 m2 pozemok Ruskov – Košice

Aktívna nehnuteľnosť

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom Ruskov – pri meste Košice

Dvojpodlažný 260 m2 rodinný dom je postavený na 8 árovom pozemku, disponuje garážou prepojenou s domom. Hlavný vchod je z prízemia zo severnej strany objektu, vedľajší zadný vstup je riešený z južnej strany domu.

Na prízemí sa nachádza garáž, predsieň, chodba, jedáleň s kuchyňou a východom na priestrannú zimnú záhradu, špajza, veľká obývacia miestnosť s krbom, kúpeľňa, záchod a pivnička. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby, hosťovská izba so samostatným WC a lodžiou orientovanou na západnú stranu, spálňa, kúpeľňa a záchod. Podlažia rodinného domu sú prepojené vnútorným schodiskom.

Prístup k domu je priamo z obecnej komunikácie v ktorej sú všetky inžinierske siete. Rodinný dom je riešený ako uzavretá jedno bytová stavebná jednotka, ktorá má čiastočné podpivničenie. Ma nepravidelný pôdorys s plochou strechou na pôvodnej stavbe a sedlovou strechou nad prístavbou.

Vynikajúca, rýchla dostupnosť do mesta, len 4 km od diaľnice smer Košice, Tatry, Ružomberok alebo do Maďarska s výhľadom do budúcna aj na Ukrajinu. V blízkosti plánovaná výstavba aquaparku.

Dom nachádzajúci sa v kľudnej časti obce, neďaleko lesa prešiel v roku 2011/2012 úplnou rekonštrukciou. Podlahové kúrenie na prízemí, krb s prieduchmi do jednotlivých izieb, plynový kotol Wiesman, solar, kopaná studňa na pozemku a iné (zabezpečovací systém, predpríprava na kamerový systém, optický internet Antik).

Na terasu s rozlohou 60 m2, čiastočne zastrešenou je východ z jedálne. Zastrešenú časť terasy je možné uzatvoriť prostredníctvom zásuvných sklenených stien a užívať si výhody zimnej záhrady.

Na pozemku množstvo exotických ovocných plodín – jujuba, paw-paw, figy, kamčatská čučoriedka. Okrem toho je na pozemku prístrešok na drevo a priestor na odkladanie naradia.

Pozemok domu je hermeticky uzavretý plotom. Z prednej časti vchod zabezpečený veľkou posuvnou bránou. Bezprostredný susedia a ľudské vzťahy s nimi sú na výbornej úrovni.

  • Účel: Predaj 
  • Lokalita: Ruskov 
  • Cena: 330.000,- € 
  • Plocha: 260 m2 
ID tejto nehnuteľnosti: 3752
Kontakt: 0918804926Prajete si reagovať na nehnuteľnosť? Vyplňte, prosím, formulár nižšie